Robotforum.ir

به فروم رباتهاي صنعتي خوش آمديد. لطفا" براي مشاهده مطالب سايت لاگين و يا ثبت نام فرماييد.
امروز دوشنبه 27 آبان 1398, 8:41 amهمه زمانها با ساعت محلی UTC + 3:30 [ DST ] تنظیم شده اند


Robotforum.ir - عضويت

بنام خدا
از ابراز علاقه شما جهت عضویت در انجمن اینترنتی رباتهای صنعتی سپاسگزاریم.
شما براي ثبت نام در سايت مي بايست قوانين ما را بپذيريد. در صورتي که قوانين زير را نپذيريد اجازه عضويت در “Robotforum.ir” را نخواهيد داشت.

انجمن ما توسط سيستم مديريت انجمن phpBB قدرت گرفته است و اين يک بولتين بورد مي باشد که تحت تسلط “ليسانس عمومي (GPL) منشر گشته است.براي دريافت phpBB اينجا را کليک کنيد. براي مشاهده اطلاعات بيشتر درباره phpBB لطفا لينک زیر را ببينيد : http://www.phpbb.com.

شما بايد بپذيريد که پست هاي شما داراي لغات توهين آميز, مستهجن, رکيک, بدگويانه, کينه ورزي, تهديد آميز, جنسي و هر چيزي وابسته با مسائل جنسي ارسال نکنيد. در صورتي که قوانين را نقض کنيد کشوري که هاست سايت “Robotforum.ir” را تامين مي کند مجاز به تعقيب قانوني شما مي باشد. در صورتي که قوانين را زير پا بگذاريد شما را از طريق تامين کننده اينترنتتان شناسايي خواهيم کرد. در ضمن تمام IP ها در همه پست ها براي پشتيباني از اين مسئله ضبط مي شوند. در صورتي که اين مسئله را قبول داريد “Robotforum.ir” حق ويرايش ، حذف ، انتقال يا بستن هر مبحثي در هر زماني را داراست .

انجمن رباتهای صنعتی رباتیران پایگاهی اطلاع رسانی کاملا" خصوصی و مستقل است که توسط گروهی از متخصصین فعال در زمینه نصب، راه اندازی و تعمیرات رباتهای صنعتی اداره می گردد. این پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی امیدوار است به یاری خداوند متعال با ایجاد بستری جهت برقراری ارتباط بین متخصصین، علاقه مندان و صنایع به کار گیرنده رباتهای صنعتی نقش فعالی در اعتلای این صنعت در کشور داشته باشد.
حصول این هدف بدون مشارکت اعضای فعال و علاقه مند سایت امکان پذیر نخواهد بود.
شرکتها و عرضه کنندگان خدمات رباتیک می توانند محصولات و خدمات خود را بدون محدودیت خاص و با رعایت قوانین کشوری در سایت معرفی نمایند. تبلیغات مناسب در عمل به گسترش فعالیتهای این صنعت در سطح کشور کمک می نماید.
با تشکر
مدیریت سایتcronPowered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB Persian translated by : phpBBIran.com